یکی از ویژگی های سوپرتک نصب فوق العاده آسان و سریع آن می باشد و دلیل آن هم چیزی جز این نیست که این محصول استثنایی با هیچ یک از اجزای برقی، مکانیکی و هیدرولیکی ماشین ارتباط ندارد.

نصب این دستگاه برای خودروهای سواری در حدود ۳۰ و برای خودروهای سنگین در حدود ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارد. به علت در دسترس بودن باک خودرو های سنگین زمان نصب کوتاهتری نسبت به خودروهای سواری دارند.

در ادمه مراحل نصب سوپرتک را مرحله به مرحله با هم پیش می رویم. برای آموزش هرچه بهتر فیلم هایی  از خودروهای سواری و سنگین که شامل تمامی مراحل نصب می باشند در این صفحه بارگزاری شده و می توانید از آن ها استفاده نمایید. مراحل نصب به صورت زیر می باشند:

۱- نصب با باز نمودن مخزن باک خودرو در قسمتی که نزدیکترین فاصله را به پمپ بنزین یا گازوئیل خودرو داشته باشد آغاز می شود. برای خودروهای سواری باز نمودن پمپ بنزین خودرو بهترین گزینه می باشد.

۲- پس از این مرحله به وسیله یک متر ارتفاع کف مخزن سوخت تا دریچه را اندازه گیری می کنیم.

۳- در مرحله بعد پس از محاسبه ارتفاع، سوپرتک را به صورتی با سیم مفتولی داخل جعبه درون باک آویزان می کنیم. یک سر سوپرتک در ارتفاع ۲ الی ۳ سانتیمتری و طبعاً سر دیگر با کف مخزن در ارتباط می باشد. سوپرتک را بایستی در سمت مخالف دریچه شناور پمپ مکشش قلاب کنید. از محکم بودن محل اتصال سیم، سوپرتک و پمپ اطمینان حاصل کنید.

۴- مرحله آخر بستن مجدد دریچه باک خودرو می باشد.

نصب و راه انداری

نکاتی که قبل از نصب توجه به آن ها ضروری می باشد

– به این علت که در وسایل نقلیه سنگین معمولا مخزن سوخت برای جلوگیری از عدم تعادل وسیله نقلیه به چند بخش تقسیم شده است، سوپرتک باید در بخشی قرار گیرد که پمب مکش سوخت در آن قرار دارد.

– در هنگام نصب سوپرتک بر روی وسایل نقلیه سنگین، در صورت عدم دسترسی به پمپ مکش مخزن سوخت، می‌توانید از ورودی باک استفاده نمایید و سوپرتک را به کلاهک ورودی مخزن متصل نمایید. سایر موارد مشابه قسمت‌های ذکر شده در بالا است.

– در وسایل نقلیه‌ی دوچرخه‌ای یا سه چرخه‌ای می‌توانید سوپرتک را از طریق ورودی مخزن سوخت بدون استفاده از سیم مفتول درون مخزن سوخت قرار دهید.

VIRASABZ © 2017  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به ویراسبز می باشد