۱-دانشکده تکنولوژی حمل و نقل فابِت برزیل

FABET – Fundação Adolpho Bósio de Educação no Transporte (Brasile)

فابت دانشکده تکنولوژی حمل و نقل در استان سانتا کاتارینای برزیل است که دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش برزیل می باشد و توسط کمپانی ها و مراکز زیر حمایت می شود: ۱- اِسکانیا ۲- پِتروبراس ۳- استانداری سانتا کاتارینا ۴- دولت برزیل

آزمایش جاده­ ای با دو کامیون توسط فابت انجام شد. نتایج بدست آمده نشان دهنده­ ی ۱۳/۷ درصد کاهش مصرف سوخت پس از نصب سوپرتک است، که بسیار قابل توجه می باشد زیرا هر دو ماشین کارکرد کمی داشته­ اند (ثبت شده در سال ۲۰۰۴). نتایج آزمایش توسط سازمان انجام دهنده آزمایش تایید شده است. همچنین شایان ذکر است که با توجه به نوع سوخت های استفاده شده در برزیل میزان کاهش مصرف سوخت در نتیجه استفاده از دستگاه سوپرتک در این کشور حدود ۱۳ الی ۲۰ درصد می­تواند باشد.

http://www.fabet.com.br

دانلود تاییدیه فابت

۲-دانشگاه هِلوان مصر

Helwan University

دانشگاه هلوان در قاهره، دانشکده مهندسی مکانیک، اولین مرجعی بود که نه تنها عملکرد سوپرتک را مورد بررسی قرار داد، بلکه آن را با یک مبدل کاتالیزوری نیز مقایسه نمود. بر اساس نتایج هر دو دستگاه منجر به کاهش آلاینده ها می شوند اما دستگاه سوپرتک تنها دستگاهی است که که بر روی احتراق کار می کند و تنها دستگاهی است که منجر به کاهش مصرف سوخت می شود. در حالی که مبدل کاتالیزوری هیچ گونه اثری بر روی کاهش مصرف سوخت ندارد. یکی دیگر از نتایج آزمایش بیانگر این امر است که استفاده همزمان از سوپرتک و مبدل کاتالیزوری منجر به کاهش شگفت انگیز آلاینده ها به میزان ۹۰ درصد می شود. نتایج آزمایش های بی شمار دانشگاه هلوان بر روی دستگاه سوپرتک را میتوان به صورت زیر خلاصه نمود:

  • کاهش میزان انتشار مونواکسید کربن به میزان ۷۱/۷ درصد
  • کاهش مصرف سوخت تا میزان ۱۰ درصد

http://www.helwan.edu.eg

دانلود تاییدیه هلوان

۳- گُلدِن فِیم هنگ کنک

GFS-Golden Fame Holding Limited (Hong Kong)

نکته قابل توجه در آزمایش گلدن فیم استفاده از سه ماشین به جای دو ماشین جهت تست عملکرد محصول سوپرتک است. در این آزمایش دو کامیون بدون نصب سوپرتک و یک کامیون تجهیز شده به سوپرتک مورد بررسی قرار گرفتند. این آزمایش رسمی توسط دانشگاه هنگ کنگ و بر اساس پروتکل SAE J1321 صورت پذیرفت. بر اساس نتایج بدست آمده دستگاه سوپرتک توانست مصرف سوخت را به میزان ۱۱/۸۶ کاهش دهد.

https://www.gfs.hk

دانلود تاییدیه گلدن فیم

۴- دانشگاه هنگ کنگ

HONG KONG University

Prof. Dennis Y. C. Leung

ارائه مرجع زیر را در بین مراجع خود، از آن جهت ضروری دانستیم که در این مرجع، توسط پروفسور لیونگ از دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه هنگ کنگ، نشان داده شده است که کاهش مصرف سوخت بدست آمده در آزمایش های سوپرتک، در حالت واقعی بسیار بیشتر می تواند باشد و سوپرتک در حالت واقعی عملکرد بهتری خواهد داشت. با بررسی دقیق تر روند آزمایش های ارائه شده برای تست سوپرتک به این نکته پی بردیم که بار و فشار وارده در حالت آزمایش، تنها ۳۰ درصد بار و فشاری است که وسیله نقلیه در حالت واقعی معمولا تحمل می کند. بار و فشار کمتر باعث می شود که میزان احتراق ناقص در حد مینیمم خود باشد و در این حالت سوپرتک امکان کمتری برای نشان دادن عملکرد بی نظیر خود دارد، زیرا سوپرتک بر روی احتراق ناقص کار می کند. بر اساس بررسی های انجام شده در صورتی که سوخت مورد استفاده دیزل فوق العاده کم گوگرد باشد و حداکثر سرعت استفاده شده ۷۰ کیلومتر بر ساعت باشد، می توان بیان نمود که حداقل کاهش مصرف سوخت توسط مغز متفکر مخزن سوخت (سوپرتک) ۱۱ درصد خواهد بود!

http://hub.hku.hk

دانلود تاییدیه دانشگاه هنگ کنگ – پروفسور لیونگ

۵- دانشگاه لتونی

Latvia University

یک آزمایش مثبت دیگر که در دانشگاه لتونی در سال ۲۰۰۷ انجام شده است و بیانگر کاهش مصرف سوخت ۱۳ درصدی توسط دستگاه سوپرتک است.

http://www.llu.lv/lv

دانلود تاییدیه دانشگاه لتونی ۱

۶- دانشگاه ویلنیائوس لیتوانی

مرکز تحقیقات علمی حمل و نقل

Vilniaus University

Transporto Mokslinis Tiriamasis Centras(TMTC)

 گزارش ارائه شده توسط دانشگاه فناوری ویلنیائوس در مرکز لیتوانی،  بر روی یک موتور ثابت و بدون حرکت و با اندازه گیری لیترهای مصرفی انجام شده است. آزمایش های انجام شده بیانگر کاهش مصرف سوخت در نتیجه استفاده از سوپرتک تا میزان ۷ درصد است که با توجه به ثابت بودن موتور و مدل پیشرفته آن (WW 1,9 TDI) که میزان بسیار کمی از ذرات هیدروکربنی نسوخته تولید می کند بسیار چشمگیر است. همچنین میزان کاهش آلالینده ها در نتیجه استفاده از سوپرتک ۶۲ الی ۷۵ درصد گزارش شده است. همچنین لازم به ذکر است که صرفه جویی در مصرف سوخت در نتیجه استفاده از سوپرتک با افزایش بار حمل شده و مقاومت موجود افزایش می یابد.

https://www.vu.lt

http://www.tmtc.lt

دانلود تاییدیه دانشگاه لیتوانی

۷- دانشگاه مستقل ملی مکزیک

Universidad Nacional Autonoma de Mexico (UNAM)

لازم به ذکر است که مسئول این آزمایش، دکتر روگِلیو گونزالِس اوروپِزا (Dr Rogelio González Oropeza)، مسئول آزمایشگاه مستقل ملی مکزیک، به طور پیوسته در پروژه هایی بین المللی ( که یکی از پروژهای آخر آن در لیون فرانسه بود) شرکت کرده است. هدف این پروژها ارائه ی روش هایی دقیق تر جهت اندازه گیری میزان انتشار آلاینده ها و مصرف سوخت وسایل نقلیه است. بر اساس آزمایش های انجام شده توسط دکتر اوروپزا در دانشگاه مستقل ملی مکزیک، استفاده از دستگاه سوپرتک منجر به کاهش مصرف سوخت ۸/۲۲ درصدی شده است.

http://www.ingenieria.unam.mx

دانلود تاییدیه دانشگاه مستقل ملی مکزیک

۸- دانشگاه دمشق سوریه

Damascus University (Syria)

مهندسین بخش مهندسی مکانیک دانشگاه دمشق، آزمایش های مختلفی را بر روی وسایل نقلیه با موتورهای بنزینی و دیزل انجام دادند و عملکرد سوپرتک را به دقت بررسی نمودند. با دقت در آزمایش های صورت گرفته به آسانی می توان دریافت که دقت و صحت بسیار زیادی در روش های مورد استفاده و نتایج بدست آمده توسط دانشگاه دمشق وجود دارد. نتایج بیانگر کاهش مصرف سوخت، کاهش آلاینده ها، پاک شدن محفظه احتراق و سیستم خروجی آلاینده ها (اثر پاک کنندگی سوپرتک) و عملکرد بهتر موتور هستند. خلاصه ای از نتایج در ذیل ارائه شده است:

نتایج برای وسایل نقلیه دیزلی:

  • کاهش مصفرف سوخت بین ۷ الی ۱۰ درصد
  • کاهش آلاینده ها بین ۵۰ الی ۸۶ درصد
  • تمیز شدن سیستم اگزوز ماشین

نتایج برای وسایل نقلیه بنزینی:

  • کاهش مصرف سوخت به میزان ۱۰ الی ۱۲ درصد
  • کاهش انتشار کربن مونواکسید به میزان ۱۴ الی ۷۷ درصد
  • کاهش انتشار ذرات هیدروکربنی به میزان ۸ الی ۵۵ درصد
  • کاهش انتشار ناکس به میزان ۳۷ الی ۸۷ درصد
  • تمیز شدن سیستم اگزوز ماشین

همچنین رانندگان وسایل نقلیه مواردی همچون، افزایش گشتاور، نرم شدن گردش موتور، نرم شدن سیستم جعبه دنده، افزایش قدرت موتور و تمیز شدن سیستم اگزوز ماشین را پس از نصب سوپرتک تایید نمودند.

http://www.damascusuniversity.edu.sy

دانلود تاییدیه دانشگاه دمشق سوریه

۹- آکادمی ملی علوم اکراین

انیسیتو فناوری و حمل و نقل شهر نِپرُپِترُفسک

National Academy of Sciences of Ukraine

Institute of Transport and technologies of Dnepropetrovsk 

انیسیتو فناوری و حمل و نقل نِپرُپِترُفسک اکراین آزمایش کاهش آلاینده ی ویژه ای را بر روی دو وسیله نقلیه مجهز به سوپرتک انجام داده است. بر اساس نتایج، کاهش ۷۰ درصدی کربن مونواکسید در نتیجه استفاده از سوپرتک بدست آمده است.

http://www.nas.gov.ua

دانلود تاییدیه انیسیتو فناوری و حمل و نقل اوکراین

۱۰- دانشگاه لتونی

Latvia University

دانشگاه لتونی در سال ۲۰۰۹ آزمایش دیگری بر روی یک کامیون ولوو انجام داد که نتایج بیانگر کاهش ۱۱ درصدی مصرف سوخت در نتیجه استفاده از سوپرتک است.

http://www.llu.lv

دانلود تاییدیه دانشگاه لتونی۲

۱۱- دانشگاه سِنترُنُر برزیل

Centronor University (Brasile)

سِنترُنُر دومین تاییدیه دانشگاهی در کشور برزیل است که عملکرد سوپرتک را تایید کرده است. سِنترُنُر که یکی از بهترین و مشهورترین مدارس آموزش رانندگان کامیون می باشد و توسط کمپانی اسکانیا حمایت می شود، کاهش ۵۹ الی ۷۹/۵ درصدی آلاینده ها را در نتیجه استفاده از سوپرتک تایید نموده است.

http://www.centronor.com.br

دانلود تاییدیه سِنترُنُر

۱۲- آمات ایتالیا

تحت نظارت وزارت دانشگاه ها و تحقیقات فناوری و علوم ایتالیا

AMAT (Italy)

Ministero dell’università e della ricerca scientifica e tecnologica

کمپانی حمل و نقل شهری آمات در شهر پالرمو، تحت نظارت وزارت دانشگاه ها و تحقیق فناوری و علوم ایتالیا در یک پروژه اروپایی معروف به نام “شهرهای بدون ماشین” شرکت نمود (در این پروژه ۶۰ شهر اروپایی که هر کدام یک فناوری جدید جهت مبارزه با آلودگی هوای شهری معرفی نمودند، حضور داشتند). آمات در این پروژه با نصب سوپرتک بر روی ۵۰ عدد اتوبوس با عمر بین ۵ الی ۱۲ سال شرکت کرده و کاهش ۵۰ درصدی آلودگی را ثبت نمود.

۱-آیباما، موسسه محیط زیست برزیل

IBAMA-Instituto Brasileiro do Meio Ambiente (Brasil)

تاییدیه حاضر بیان می کند محصول سوپرتک نیازی به هیچ گونه مجوز جهت نصب ندارد، زیرا سوپرتک تغییری در مکانیک موتور وسیله ی نقلیه ایجاد نمی کند. همچنین سوپرتک را می توان بر روی تمامی وسایل نقلیه حتی آنهایی که تحت وارانتی کارخانه قرار دارند (بدون باطل نمودن وارانتی) نصب نمود.

http://www.ibama.gov.br

دانلود تاییدیه آیباما

۲- دولت شیلی، کمیته حمل و نقل، مرکز کنترل و صدو رگواهینامه وسایل نقلیه

Gobierno de Chile, Subsecretaria de Transportes, Centro de Control y Certificacion Vehicular

 

نتایج تاییدیه حاضر، کاهش ۴۵ درصدی در میزان انتشار آلاینده های اتوبوس های مورد آزمایش، در نتیجه استفاده از سوپرتک را نشان می دهد.

http://www.mtt.gob.cl/wp-content/uploads/2014/01/N3-28-05-01-Dispositivo-Cilindrico-de-Inmersion-Super-Tech.pdf

http://www.subtrans.gob.cl

دانلود تاییدیه کمیته حمل و نقل دولت شیلی

۳- موسسه نظارت و بازرسی کیفیت محصول دالیان چین

Dalian Institute of product quality supervision and inspection(China)

 

تاییدیه دیگر توسط موسسه نظارت و بازرسی کیفیت محصول دالیان چین با استفاده از پروتکل SAE J1321 که بیانگر کاهش مصرف سوخت ۱۲/۴۹ الی ۱۳/۰۶ درصدی در نتیجه استفاده از محصول سوپرتک است.

http://www.dlzjs.org

دانلود تاییدیه موسسه دالیان

۴- دولت ایالتی گواناجواتو

موسسه اکولوژی

State Government of Guanajuato

Institute of Ecology

 

بعد از شش ماه تست جاده ای، وزارت محیط زیست هر دو ایالت گواناجواتو و آگواسالاینتس میانگین کاهش ۵۰ درصدی آلاینده ها در نتیجه استفاده از سوپرتک را تایید نمودند. آزمایشات با نظارت مستقیم دولت های ایالات ذکر شده انجام شده است.

http://www.guanajuato.gob.mx

http://ecologia.guanajuato.gob.mx/sitio

دانلود تاییدیه دولت ایالتی گواناجواتو

۵- سازمان محیط زیست مکزیک

Secretaria del medio ambiente

 

بر اساس آزمایشات انجام شده توسط سازمان محیط زیست مکزیک، محصول سوپرتم قابلیت کاهش ۳۵ درصدی آلاینده ها و ۹/۴ درصدی مصرف سوخت را دارا می باشد و می تواند به عنوان یک راه حل مناسب برای کاهش آلودگی هوا در نظر گرفته شود.

http://edomex.gob.mx

دانلود تائیدیه سازمان محیط زیست مکزیک

۶- آزانس استاندارد و مترولوژی مغولستان

Mongolian Agency for Standard and Metrology (MASM)

 

پس از انجام آزمایشات، آژانس استاندارد و مترولوژی مغولستان مجوز فروش سوپرتک در مغولستان را صادر نمود.

http://www.en.masm.gov.mn

دانلود تاییدیه آژانس استاندارد و مترولوژی مغولستان

۷- تائیدیه ثبت خودرو رومانی

Romanian Automotive Register (RAR)

 

مرکز ثبت رومانیایی RAR، یک شرکت بزرگ است که توسط دولت رومانی جهت کنترل محصولات مرتبط با صنعت خودرو دارای تائیدیه و مجوز است. گزارشات آزمایشات انجام شده بر روی سوپرتک بیانگر عملکرد مثبت دستگاه سوپرتک بر روی کاهش مصرف سوخت و آلاینده ها در شرایط آزمایشگاهی و جاده ای است. در آزمایش جاده ای دو وسیله نقلیه از نظر مصرف سوخت مورد مقایسه قرار گرفتند. این دو وسیله مسیر مشابهی را طی کرده و تمامی متغیرهای غیرقابل کنترل حذف شدند. همچنین متغیر نحوه ی رانندگی با تغییر رانندگان هر ۵۰ کیلومتر حذف شد. لازم به ذکر است، در این نوع آزمایش که در آن تمامی متغیرهای غیرقابل کنترل حذف می شوند از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. نتایج ارائه شده نشان دهنده کاهش ۱۱/۸ درصدی مصرف سوخت در نتیجه استفاده از سوپرتک است.

http://www.rarom.ro

دانلود تائیدیه ثبت خودرو رومانی

۱-لاکتِک برزیل

LACTEC (Brasile)

یکی از مهمترین تائیدیه های آزمایشگاهی در خصوص تائید عملکرد محصول سوپرتک مربوط به لاکتک (مهمترین و با کیفیت ترین آزمایشگاه در کل آمریکای جنوبی) است. به منظور درک اهمیت این آزمایش، لازم به ذکر است که میزان انتشار بر حسب gr/km محاسبه شده است و مقدار مجاز تعیین شده برای ثبت خودروهای جدید ۹۳/۱۱۶ است. لاکتک درواقع آزمایشگاه مسئولِ کنترل حدود انتشار آلاینده های وسائل نقلیه ی ثبت شده جدید است. همچنین اولین آزمایشگاه مجهز به دستگاه تونل میباشد که میتواند گازهای خروجی را قبل از اندازه گیریِ وزن، جدا کند.  بر اساس آزمایشات انجام شده دستگاه سوپرتک می تواند این امکان را برای وسایل نقلیه فراهم نماید که تاییدیه یورو ۵ را دریافت نمایند. بر اساس آزمایشات لاکتک، سوپرتک کاهش آلاینده ها را به مقادیر زیر موجب شده است:

HC: -33/43%

CO: -70/82%

CO2: -2/24%

NOx: -26/25%

CH4: -11/54%

میزان کاهش مصرف سوخت گزارش شده توسط سوپرتک ۳ الی ۶ درصد گزارش شده است که با توجه به یورو ۴ بودن و نو بودن وسیله نقلیه رضایت بخش است. زیرا وسیله نقلیه استفاده شده در آزمایش، نسبت به وسایل نقلیه مشابه قدیمی تر، مصرف سوخت و تولید آلاینده بسیار کمتری دارد

http://www.lactec.org.br

دانلود تائیدیه لاکتک

۲-رِتیماک برزیل

RETIMAQ (Brasile)

کمپانی پیشرو رتیماک (توزیع کننده محلی کامیون های فلوکس واگن در برزیل) که در سال ۱۹۷۷ تاسیس شد، صاحب یکی از بزرگترین پارک های ماشین آلات در ایالت پارانا است. تجارت اصلی این شرکت ارائه خدمات به کامیون ها، تراکتورها، ماشین آلات کشاورزی و اتومبیل ها است. آزمایش انجام شده بر روی سوپرتک توسط رتیماک، بیانگر کاهش ۱۱ درصدی مصرف سوخت و کاهش آلاینده ها در نتیجه استفاده از سوپرتک می باشد.

http://www.retimaq.com.br/

دانلود تائیدیه رتیماک

۳- توو آلمان

TUV (Germany)

پس از یک آزمایش شش ماهه، آزمایشگاه آلمانی تی یو وی در شهر لامبشِیم، کاهش مصرف سوخت ۱۱ درصدی در آزمایشگاه و ۱۲/۸ درصدی در جاده را  در نتیجه استفاده از سوپرتک را تایید نمود.

http://www.tuev-pfalz.de

دانلود تائیدیه تی یو وی

۴-موساوتو پروگرِس روسیه

MOSAVTOPROGRESS (Russia)

MOSAVTOPROGRESS

آزمایشگاه موساوتو پروگرِس در روسیه، از طریق بررسی های آزمایشگاهی و جاده ای نشان داد که سوپرتک توانایی کاهش مصرف سوخت بین ۸ الی ۱۰ درصد را دارا می باشد. برای خودروهای سواری میزان کاهش انتشار مونواکسید کربن  ۳۸/۵، ذرات هیدروکربنی ۴۲ و نیتروژن مونواکسید ۱۲ درصد ، برای کامیون­های سبک میزان کاهش انتشار مونواکسید کربن  ۳۵ و ذرات هیدروکربنی ۲۸ درصد و برای کامیون­های متوسط میزان کاهش انتشار مونواکسید کربن  ۲۶ و ذرات هیدروکربنی ۲۲ درصد گزارش شده است. همچنین بر اساس آزمایش­های موساوتو پروگرِس سوپرتک می­تواند قدرت موتور را تا ۱/۷ کیلووات افزایش دهد.

دانلود تائیدیه موساوتو پروگرس

۵-موسسه فنی وسایل نقلیه ارتش ویتنام

Technical institute of  military vehicle (Vietnam)

آزمایشات انجام شده توسط موسسه فنی وسایل نقلیه ارتش ویتنام، بیانگر افزایش شتاب ۱۰ درصدی و کاهش مصرف سوخت ۱۰/۹۵ درصدی در نتیجه استفاده از محصول سوپرتک است.

دانلود تائیدیه ارتش ویتنام

۶-آزمایشگاه گِنوما مکزیک

Genomma Lab (Mexico)

آزمایشگاه معتبر گنوما در مکزیک کارکرد دستگاه سوپرتک در خصوص کاهش مصرف سوخت وسایل نقلیه را مورد بررسی قرار داد و پس از آنجام آزمایشات کاهش ۱۰/۷ درصدی مصرف سوخت در نتیجه استفاده از سوپرتک را گزارش نمود

Genomma-Lab_reference_file

۱-کلورادو برزیل

Colorado (Brasil)

بار دیگر پروتکل Sae j1321 این امکان را برای مشتری فراهم نمود که با چشمان خود عملکرد بی نظیر مغز متفکر مخزن سوخت (سوپرتک) را در زمینه کاهش مصرف سوخت مشاهده کند.

کمپانی کلورادو در زمینه حمل و نقل اجناس شکر، الکل، سویا، بادام فعالیت می کند و مسئول فروش وسائل نقلیه فیات و تراکتورهای جان دییِر است و با کمپانی حمل و نقلی مِنکا همکاری دارد. کلورادو دارای ۱۵۰۰ نفر کارمند است و نسبت به مسائل زیست محیطی بسیار حساس است. نتایج بدست آمده توسط کلورادو بیانگر کاهش مصرف سوخت ۸ درصدی در نتیجه استفاده از سوپرتک می باشد و بیانگر تائیدی دیگر بر عملکرد بی نظیر سوپر تک است، هر چند که امروزه با وجود تائیدیه های بی شمار از سرتاسر دنیا هیچ کس نسبت به کارایی سوپرتک شکی ندارد.

http://www.colorado.com.br

 دانلود تائیدیه کلورادو برزیل

۲-کمپانی حمل و نقل آرکیز ایتالیا

ARCESE (Italy)

کمپانی حمل و نقل پیشرو آرکیز ایتالیا، بعد از چند نمونه نصب آزمایشی کل ناوگان خود (۱۲۰۰) را به سوپرتک تجهیز نمود. در تست­های اولیه میزان کاهش مصرف سوخت حدود ۷ درصد گزارش شده است اما این کمپانی پس از یک سال زیر نظر گرفتن خودروهای خود تاییدیه­ای منتشر نمود که بیانگر افزایش میزان کاهش مصرف سوخت از ۷ به ۱۲ درصد و کاهش میزان آلایندگی به میزان ۷۰ درصد است. این کمپانی همچنین یکی از دقیق­ترین بررسی­های انجام شده در خصوص کاهش هزینه­های تعمیر و نگه­داری را انجام داده است. پس از دوسال بررسی ۲۴۱ عدد از خودرو­های آرکیز بین سال­های ۱۹۷۷ الی ۱۹۹۹ آرکیز کاهش هزینه­ای تعمیر و نگه­داری سالانه خود را به میزان حدود ۸۵۰ یورو (۵۰ درصد نسبت به گذشته) به ازای هر دستگاه کامیون خود تایید نمود. جهت اطلاعات بیشتر از تست­های انجام شده در کمپانی آرکیز می­توانید با اقای بِپی کازولی یا خانم پائولا آرکیز از طریق شماره تلفن ۰۰۳۹-۰۴۶۴-۵۷۳۱۱۱ تماس حاصل نمایید.

 

www.arcese.com

arcese_reference_file

۳-گروه مونکاسین فرانسه

MONCASSIN GROUP (France)

مونکاسین یک کمپانی حمل و نقل اجناس و افراد خوشنام است که از سال ۱۹۴۷ دارای بخش خودرو می­باشد که تمامی انواع وسایل نقلیه را سازماندهی می­نماید و دارای تجربه­ای ثابت شده در خصوص وسایل نقلیه اورژانس می­باشد. تست­های انجام شده در کمپانی مونکاسین که بر روی ماشین­های تویوتا و داف گرفته شده است بیانگر کاهش ۶۷ درصدی آلایندگی و ۱۲ درصدی مصرف سوخت است که این کمپانی پس از انجام تست­های خود اقدام به تجهیز ۱۴۰ عدد از خودروهای ناوگان خود نمود.

 

Moncassin_reference_file

۴- کمپانی پتروم رومانی

PETROM (Romania)

کمپانی بزرگ پتروم از طریف ۸۰۰ توزیع کننده خود بنزین را در کشور رومانی به طور گسترده عرضه می­کند. این کمپانی از سال ۲۰۰۰ تا کنون بیش از ۵۰۰۰ دستگاه سوپرتک را برای ناوگان تانکر­های خود جهت حمل و نقل بنزین خریداری نموده است. پتروم کاهش مصرف سوخت ناوگان خود را به میزان ۱۲ درصد در نتیجه­ی استفاده از سوپرتک را تائید نموده است که درصورت ضرب در ۵۰۰۰ وسیله­ ی نقلیه­ی آن مقدار قابل توجهی خواهد بود. پتروم تنها در سال ۲۰۰۳، ۵/۴۳۳ میلیون یورو کاهش هزینه­ ی سوخت را به لطف استفاده از سوپرتک گزارش نموده است. سایر نکات قابل توجه گزارش شده توسط دپارتمان فنی پتروم به مدیریت مهندس پل کیوبانو به شرح زیر است:

کاهش انتشار گازهای آلاینده به میزان ۸۲ الی ۸۸ درصد

عملکرد بهتر موتور وسیله­ ی نقلیه

کاهش هزینه­ های تعمیر و نگه­داری

در صورتی که وسیله ­ی نقلیه دارای اشکالی در عملکرد فنی خود (ایراد فنی موتور) باشد کارایی سوپرتک کاهش می­ یابد

 

www.petrom.ro

Petrom_reference_file

۵-کمپانی حمل و نقل پِمِکس مکزیک

PEMEX (Mexico)

کمپانی حمل و نقل پمکس مکزیک تست یک روزه­ی­ توریل (Sae j1321) بر روی دو خودروی خود به منظور بررسی عملکرد محصول سوپرتک انجام داد. دو خودرو که بر روی یکی از آنها دستگاه سوپرتک نصب شده است در یک روز مسیر یکسانی را طی نمودند. نتایج بیانگر کاهش ۲۴/۱۴ درصدی کاهش مصرف سوخت در نتیجه استفاده از محصول سوپرتک است.

www.pemex.com

Pemex_reference_file

۶- کمپانی حمل و نقل آلتو کاربونه مکزیک

ALTO CARBONO (Mexico)

کمپانی حمل و نقل آلتوکاربونه تحت نظارت سازمان محیط زیست مکزیک عملکرد دستگاه سوپرتک را مورد آزمایش قرار داد. مدیراجرائی شرکت آلتو کاربونه آقای سانچز تورس کاهش ۱۴/۷ درصدی مصرف سوخت در نتیجه استفاده از دستگاه سوپرتک را تائید نموده است. همچنین پس از نصب دستگاه سوپرتک بر روی ناوگان های این شرکت هیچ گونه گزارشی از تاثیرات منفی سوپرتک بر روی وسایل نقلیه مانند کاهش قدرت موتور گزارش نشده است.

 

AltoCarbone_reference_file

۷- کمپانی حمل و نقل بتن اِی.کِی- ای.جی.ای ترکیه

AK-EGE (Turkey)

کمپانی حمل و نقل بتن اِی.کِی- ای.جی.ای ترکیه آزمایش میزان کاهش مصرف سوخت را به منظور بررسی عملکرد دستگاه سوپرتک بر اساس پروتکل تست توریل (Sae j1321)  انجام نمود. بر اساس این آزمایش که در یک روز و بر روی دو کامیون مرسدس بنز صورت گرفته است، ۱۰/۹۶ درصد کاهش مصرف سوخت در نتیجه استفاده از سوپرتک گزارش شده است.

www.akege.com.tr

AK-EGE_reference_file

۱- کمپانی حمل و نقل افراد کُنکس لهستان

Connex Varsavia Sp. Z.o.o. (Poland)

کُنکس یکی از کمپانی­های بزرگ مسافربری در لهستان می­باشد. کُنکس به منظور بررسی کارایی محصول سوپرتک با کمک سازمان حمل و نقل شهری ورشو، پس از تست بر روی ۸ وسیله نقلیه خود، کاهش ۵۸ درصدی آلایندگی هوا، در نتیجه استفاده از محصول سوپرتک را تایید نمود.  همچنین کنکس کاهش مصرف سوخت و کاهش هزینه­های تعمیر و نگه­داری خود را پس از نصب سوپرتک گزارش نموده است.

 

Connex_reference_file

۲- کمپانی حمل و نقل افراد ریماتور برزیل

RIMATUR (Brasil)

ریماتور یکی از معتبرترین کمپانی های حمل و نقل افراد در مرکز ایالت پارانای برزیل است که دستگاه سوپرتک را به مدت ۴ ماه بر روی ۸ عدد اتوبوس خود (۴ عدد با نصب سوپرتک و ۴ عدد بدون سوپرتک) مورد آزمایش قرار داد. این آزمایش تحت نظارت نهاد دولتی معتبر فِپاسک (FEPASC) به منظور بررسی کاهش آلاینده ها در نتیجه استفاده از سوپرتک انجام شده است. بر اساس نتایج این آزمایش دستگاه سوپرتک موجب کاهش ۴۲ درصدی آلاینده ها شده است. لازم به ذکر است که تمامی این خودروهای مورد آزمایش عمری کمتر از ۴ سال داشته اند.

http://www.rimatur.com.br

Rimatur_reference_file

۳- کمپانی حمل و نقل فرودگاهی سوبوربَن مکزیک

Suburban (Mexico)

سوبوربن یکی از کمپانی های معتبر حمل و نقل فرودگاهی در مکزیک است که کاهش ۱۲ درصدی مصرف سوخت در نتیجه استفاده از سوپرتک را تائید نموده است

 

suburban.com.mx

Suburban_reference_file

۴- لیبرتاس دوبرونیک

Libertas Dubrovnik (Croatia)

لیبرتاس دوبرونیک یکی از کمپانی های بزرگ حمل و نقل شهری و برون شهری در کشور کرواسی است که کاهش مصرف سوخت ۶ الی ۹ درصدی و کاهش آلایندگی تا ۵۵ درصد در نتیجه استفاده از سوپرتک را تائید نموده است

 

www.libertasdubrovnik.hr

Libertas_dubrovnik_reference_file

۵- آیزولاس

IZULAS (Turkey)

آیزولاس یک کمپانی معتبر حمل و نقل شهری در شهر ازمیر ترکیه است که کاهش  ۹/۱۶ درصدی مصرف سوخت در نتیجه استفاده از دستگاه سوپرتک را مورد تائید قرار داده و کل ناوگان حمل و نقلی خود را به دستگاه سوپرتک مجهز نموده است

 

www.izulas.com.tr

IZULAS_reference_file

۱- اِم.اِم ایمپورت کِی.اِف.تی مجارستان ( میتسوبیشی)

MM Import Kft. (Hungary)

ام ام ایمپورت نمایندگی رسمی کمپانی میتسوبیشی در کشور مجارستان است. نتایج تست ام ام ایمپورت بر روی دستگاه سوپرتک بر اساس پروتکل تست توریل (Sae j1321) بیانگر کاهش مصرف سوخت به میزان ۱۸/۵۴ در نتیجه استفاده از محصول سوپرتک است.

 

 

 

www.mmimport.hu

MM_IMPORT_reference_file

۲- کمپانی ابوالفتوح (نمایندگی دوو در مصر)

Daewoo Motor (Egypt)

کمپانی ابولفتوح نمایندگی رسمی کمپانی دوو در مصر می­باشد که دستگاه سوپرتک را پس از نصب بر روی ۲۵ خودروی خود به مدت دوسال مورد آزمایش قرار داد. نتایج بیانگر میانگین کاهش ۱۲ درصدی مصرف سوخت در نتیجه استفاده از محصول سوپرتک است و هیچ گونه مشکلی در نتیجه استفاده از سوپرتک گزارش نشده است

 

Daewoo-motor-egypt_reference_file

۱- کمپانی خودرو­سازی ایوکو ایتالیا

IVECO (Italy)

پس از تجهیز ناوگان کمپانی حمل و نقلی آرکیز ایتالیا، شرکت ایوکو علاقه­مندی خود را جهت بررسی محصول سوپرتک نشان داد و پس از تست عملکرد محصول سوپرتک، کاهش مصرف سوخت در نتیجه استفاده از این محصول به میزان ۶ الی ۶/۵ درصد را تائید نمود.

www.iveco.com

Iveco_reference_file

۲- کمپانی دوکاتی مودنا ایتالیا

Ducati Modena (Italy)

دوکاتی شرکت موتورسیکلت سازی ایتالیایی است. موتورسیکلت‌های این شرکت به داشتن طرح بدنه زیبا و نیز کیفیت فنی مناسب مشهورند. دوکاتی یکی از برترین برند­های موتورسازی جهان می­باشد. آزمایشگاه مجاز دوکاتی در مودنا تست قدرت اسب بخار موتور را بررسی نمود و افزایش CV[۱] ۳/۴۳ پس از نصب سوپرتک گزارش شده است. این آزمایش با استفاده از یک وسیله تله­ متری انجام شده است. حداکثر قدرت موتور CV 135/50 بدون سوپرتک، به CV 138/84 با سوپرتک افزایش یافته است. این نوع آزمایش ۱۰۰ درصد قابل اعتماد است.

www.ducatimodena.it

Iveco_reference_file

[۱]  واحد اندازه گیری قدرت موتور، معادل ۹۸۶/۰اسب بخار

۱- سِنتیرمِی تِرنس مجارستان

Szentírmay TRANS (Hungary)

نمایندگی سوپرتک در مجارستان (GBI) برای یکی از مشتریان فعال خود در صنعت کشاورزی به نام سنتیرمی ترنس آزمایش کاهش مصرف سوخت دستگاه سوپرتک را بر روی یک دستگاه خودروی کمباین انجام داد. نتایج این آزمایش بیانگر کاهش مصرف سوخت ۱۱ درصدی می باشد. این آزمایش از طریق مقایسه ساعات کاری بدون نصب دستگاه سوپرتک با ساعات کاری بعد از نصب سوپرتک بر حسب لیتر بر ساعت انجام شده است

www.gbi.hu

GBI_reference_file

۱- کمپانی راه­سازی سیمپلکس برزیل

SIMPLEX (Brazil)

سیمپلکس یکی از کمپانی­های بزرگ راه­سازی در کشور برزیل است. پس از تست دستگاه سوپرتک توسط این کمپانی، کاهش مصرف سوخت به میزان ۸/۴۷۵ درصدگزارش شده است. تست بر اساس مقایسه­ ی ساعات کاری بدون نصب سوپرتک با ساعات کاری پس از نصب سوپرتک بر مبنای لیتر بر ساعت انجام شده است.

www.simplex.ind.br/?lang=en

Simplex_reference_file